Astrolog Sultan Abla

Hacamat - Bardak çekme - kurşun dökme, yıldızname

Hizmetlerimiz

YILDIZNAME

Yıldızname yi günümüzün astroloji bilimiyle eşleştirebiliriz. Her ne kadar bazı farklar varsa da temelde burçlar ve yıldızlarla uğraşır. Değerli ziyaretçi; Yıldızname adından da anlaşılacağı üzere Yıldız ve burçlarla uğraşan bir yorum şeklidir. Ve özellikle Türk-İslam felsefesinde hayat bulmuş ve Osmanlılar döneminde çok geliştirilmiş ve yaşatılmıştır.

SU FALI

Su Bakımı dünya’dakı en zor fal türüdür, Su Bakımına bakan Medyum, fark etmez kadın yada erkek mutlaka temiz bir imana sahip olmalıdır, elbetteki Insan ne kadar imanlı olabilirse! Melek deyiliz hiç birimiz. Su Bakımına bakmadan önce birer defa bakanda baktıran felak ve Nas Surelerini okumalıdır sebeb; Su Bakımında meleklerin göründüyü kadar, Cinlerinde göründüyü ve insana bilinçli olarak yanlış bilgiler verdiyi çok görünmüştür. Bu duaları okuyunca O Cinler bağlanır ve bakana yaklaşamaz.

KISMETİNİZİN AÇILMASI

Bu zamana kadar karşına sevebilecek olduğun bir hayat arkadaşı, dost, eş, sevgili bulamadığından yakınıyor, bu durumu kısmetinin kapalı olmasına bağlıyorsun. biriyle tanışıyorsun sebesiz yere bugünden yarına ayrılıyorsunuz. Sanki görülmeyen bir güç harekata geçip sizi ayırmış havası veriyor deyilmi? Kaç tane hacı hoca dolaştın ama ne fayda! Olan cebindeki üç beş kuruşa oldu. sen hala aynı dertten yakınıyor ve zaman geçtikce umudu yitiriyorsun. Sonuç depresyon, bunalım bunları açmaya gerek yok bile.

KISMET MUSKA'SI

Bu Muska sadece perşembe günleri hazırlanır ve hazırlanırken çok aktiv ve güçlü olsun diye 9 tane Melek’den yardım alınır. hazırlanmasında yaptıran kişi Erkekse kendi adı, doğum tarihi ve Ana adı, Bayanlarda baba adı lazım.

KURŞUN DÖKME

Büyüye ve nazara uğramaktan ileri geldiği sanılan hastalıklar ve bunların sebepleri, cin ve perileri gücendirmekten ibaret telakki edilen dimağı, sinir ve ruh hastalıklarının giderilmesi için hekimin ve ilacın etkisi olmayacağı inancı, halk arasında öteden beri yerleşmiş olduğundan, bu tür hastalıkları tedâvî ettirmek maksadiyle kurşuncu hocaya bas vurmak ve kurşun döktürmek, her yörede uygulanan eski bir usuldür.

KAHVE FALI

Kahve falı oldukça eski ve son derece klasik bir kehanet yöntemidir. Başta Türkiye olmak üzere özellikle Müslüman ülkelerde çok geçerli bir fal şeklidir.

Bize ulasin

Randevu icin
Mobil: 0157 / 77918650

Max-Klinger-Straße 9, 22115, Hamburg

 

GTranslate

trenfrdeitptrues

Sayfanin kodu

Hizmetlerimiz - Astrolog Sultan Abla - Hacamat - Bardak cekme - kursun dökme - QR Code Friendly

Haber agimiza üye olunuz